DesignCzas wiosennej celebracji!

Czas wiosennej celebracji!

Gdy wzywa nas maj – rośnie lista naszych planów na to, jak można spędzić wolny czas. Szukamy miejsc, kierunków i rozsiadamy się wygodnie w czasie oczekiwania na kilka chwil złapania oddechu. Niezależnie jednak od tego, gdzie ostatecznie będziemy wypoczywać, ważne jest abyśmy zadbali o to, w jakim stylu nasz wypoczynek się zrealizuje. 

Dlatego przychodzimy do Was z naszymi kryształami, produktami, które znacie z rodzinnych spotkań i wyjątkowych okazji.
Tym razem, zachęcamy Was do tego, abyście zaprosili kryształy PEKALLA do wspólnej celebracji wiosny, słońca i pięknych zapachów rozpływających się w powietrzu.

Majówkowe wieczory to przede wszystkim czas spotkań i celebracji życia, dlatego pod ręką nie może nam zabraknąć kryształowych kieliszków, którymi będziemy mogli wznosić toasty. W naszej majowej ofercie przedstawiamy klasyki marki PEKALLA – kieliszki z kolekcji Iris oraz Molendi. Klasyczne rzeźbienia wykonywane są pod czujnym okiem naszych specjalistów, dlatego są gwarancją wysokiej jakości. Dodatkowo doskonale sprawdzą się w ogrodowych przestrzeniach, jako dodatek do rozkwitających kwiatów i krzewów. 

Maj woła nas właśnie obfitością roślin, które coraz chętniej i częściej wkradają się do naszych wnętrz.
Bukiety dzikich kwiatów, ciętych tulipanów lub świeżo zerwanych zielonych gałązek doskonale odnajdą się w połączeniu
z kryształowymi wazonami – nie tylko jako ozdoba stołu w czasie majowej kolacji, ale również jako stały element domowej aranżacji. Możemy sięgnąć po klasyczne modele takie jak wazon z kolekcji Molendii, lub nieco bardziej współczesne propozycje – z kolekcji Abies lub Aria. Niezależnie od wyboru, kryształy pięknie zagrają w naszych wnętrzach. 

 

Dodatkowym elementem majowej kolekcji, którą szczególnie polecamy są bomboniery, talerze i kasetki, gotowe na przyjęcie obfitości majowych darów. Świeże owoce i słodkości idealnie wylądują w kryształowych naczyniach, aby dodać blasku majówkowym kolacjom i wieczorom przy świecach. Doskonale sprawdzą się również jako dodatek do śniadaniowych aranżacji – w ten sposób sprawią, że nasze majówkowe poranki mogą stać się prawdziwie bajkowym doświadczeniem.

 

Nasze kryształy czekają już na maj pełen radosnych spotkań w Waszych domach i ogrodach – wierzymy, że znajdziecie dla nich miejsce w swoich planach.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.