Szklanki kryształowe do wody

Jednym z najbardziej podstawowych elementów zastawy stołowej są szklanki. Nie znaczy to jednak, że nie mogą one czarować swym wyglądem i przyciągać wzroku domowników i gości. Proponowane przez nas szklanki kryształowe poza funkcją użytkową odznaczają się też walorami estetycznymi. 

Wyświetlanie 1–60 z 100 wyników

Szklanki kryształowe do wody

Oferujemy szeroki wybór asortymentu najwyższej jakości, a wszystkie produkty stworzone są przez szlifierzy, którzy z zamiłowaniem zajmują się sztuką zdobienia szkła. Dzięki swemu doświadczeniu i umiejętnościom wyczarowują piękne wzory na szklankach, które mogą zachwycić korzystające z nich osoby.

Degustacja wody czy też innych trunków z kryształowych szklanek nadaje codziennym rytuałom eleganckiej, wyjątkowej formy. Otaczanie się ładnymi przedmiotami i korzystanie z nich wpływa na samopoczucie, pozwala poczuć harmonię, cieszyć się i chłonąć piękno. Biorąc do dłoni szklankę kryształową do wody, aż chce się skosztować jej zawartości. Płyn umieszczony w przezroczystym, wypolerowanym naczyniu kojarzy się z czystością, przywodzi na myśl naturalny górski strumień lub przejrzyste źródło. Tego typu naczynie zachęca, by codzienna rutyna stała się chwilą przerwy, momentem, by zwolnić bieg, poczuć jedność z naturą, zrelaksować się i zadbać o siebie.

Manufaktura Pekalla to miejsce, w którym dostępne są szklanki kryształowe do wody o ciekawych formach i szlifach. Oferowane są naczynia wzorzyste lub gładkie, szkło barwione lub bezbarwne. Można nabyć wysokie, długie i wąskie modele, pękate warianty, szklanki o grubym dnie, czy wersje z uchem. Kryształ to szykowny materiał, a naczynia wyróżniają się eleganckim designem i charakteryzują się klarownością, która przewyższa wyroby wykonane ze zwykłego szkła. Stawiając pięknie wyrzeźbioną szklankę na stole, można podziwiać odbijające się od jej ścianek promienie słońca. Przejrzysty kryształ dobrze załamuje światło, co daje fascynujący efekt wizualny. Precyzyjnie wykonane komplety mogą być pomysłem na prezent do nowego domu i z pewnością ucieszą obdarowane osoby. To rodzaj podarunku, który jest praktyczny, ale też cieszy oczy misternym wykonaniem.

Szklanki do wody z barwionego kryształu

Zarówno kryształowe szklanki niskie, jak i wysokie do wody, a także innych napojów, tworzone są również w wersji kolorystycznej. W ostatnim czasie kryształowe szkło barwione cieszy się dużą popularnością. W naszych kolekcjach pojawiają się kolory natury. Szklanki do wody z linii Kalatina w odsłonie sunset, jak nazwa wskazuje, przywodzą na myśl zachód słońca. Ciepła barwa jest kojąca dla zmysłów, samo patrzenie na nią pomaga się zrelaksować. W tej kategorii prezentowane są również takie modele jak aqua, olive i mokka, bazujące na kolorach natury. W kolekcji Iris można podziwiać delikatną mokkę i modny malachit.

Szklanki do wody z kryształu – ponadczasowe wyposażenie do każdego wnętrza

Doskonale uzupełniają klasyczne wyposażenie, ale również świetnie harmonizują z aranżacjami w nurcie modernistycznym. To prestiżowy asortyment, który wzbogaca wnętrze. Można je łączyć z zastawą i pozostałymi elementami stołowego wystroju stworzonymi z innych materiałów. Transparentne szklanki doskonale komponują się z całą gamą kolorów, pozwala na swobodę ich używania w zasadzie niezależnie od wystroju. W sklepie proponujemy wzory np. inspirowana żywiołem powietrza Aria. Szklanki ozdobione wzorami przypominającymi bąbelki powietrza, prezentuje się lekko i subtelnie. Osoby, które cenią nietypowe połączenia, z pewnością zachwycą się produktami z linii Lavo, w których tradycyjna krata złagodzona została delikatną łezką.

W ofercie marki Pekalla poza szklankami kryształowymi do wody, szklankami kryształowymi do drinków i napojów można znaleźć również inne naczynia kryształowe do rozmaitych trunków – kieliszki do wina z kryształu, kryształowe kieliszki do szampana. W ofercie marki znajdują się kieliszki z kryształu np. kieliszki do wódki kryształowe, czy też pokale kryształowe. W manufakturze znajdują się także różnego rodzaju dekoracje jak m.in. wazony, pucharki, talerze i owocarki. Jeśli przy zakupie produktów na prezent brakuje pewności, który model wybrać, warto skorzystać z możliwości nabycia vouchera. Ciekawą opcją jest również personalizacja i realizacja własnego pomysłu na stworzenie niepowtarzalnego produktu. Zapraszamy do składania zamówień.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.