Kieliszki dla pary młodej

Przy planowaniu aranżacji sali weselnej ważną kwestię stanowi oprawa estetyczna stołu prezydialnego. Każdy jego element jest istotny, zastawa i dekoracje muszą ze sobą harmonizować i tworzyć spójną całość. Kieliszki ślubne wykonane z kryształu to elementy zastawy, które niezwykle kunsztownie się prezentują, a ich atrakcyjna forma doskonale wpasowuje się w stylistykę tego podniosłego dnia. Misternie wykonane uświetnią przyjęcie i nadadzą mu wyjątkowej oprawy. Wiemy, że stają się one częścią pisanych przez Was historii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Kieliszki dla pary młodej

Kryształowe przedmioty odznaczają się klasą. Można je komponować z rozmaitymi elementami zastawy i dodatkami ozdobnymi. Dzięki ich wytwornemu charakterowi aranżacja stołu zyska na szykowności. Prosta, minimalistyczna stylizacja, wzbogacona o kieliszki weselne z kryształu, prezentuje się luksusowo. Natomiast użycie tego typu naczyń w przypadku strojnych, efektownych kompozycji sprawia, że całość nabiera eleganckiej formy.

Kieliszki do wódki dla nowożeńców

Dzięki wytwornej oprawie degustacja nabiera odpowiedniej do okoliczności formy. Kieliszki kryształowe do wódki dla pary młodej uzupełniają stołową zastawę, a kryształowe szkło ozdobione ręcznie nanoszonymi wzorami budzi zachwyt. Czasza kieliszka, umieszczona na smukłej nóżce sprawia, że trunek nie ogrzewa się od dłoni, a krystalicznie czyste szkło odznacza się idealną przejrzystością.

Kieliszki do szampana ślubne

Wśród weselnych tradycji nie może zabraknąć wznoszenia toastu szampanem. Ten musującego trunek powinien być podany w lampkach o odpowiedniej budowie – wąska, podłużna forma czaszy sprawia, że bąbelki nie uwalniają się zbyt szybko, a ich powolne ulatnianie budzi zachwyt za każdym razem. Dzięki temu można delektować się pełnią jego szlachetnego smaku. Kryształowe kieliszki do szampana ślubne wygodnie leżą w dłoni i zjawiskowo się prezentują, a delikatnie uderzone szkło wydaje dźwięczny, przyjemny odgłos.

Kieliszki do wina ślubne

Wybierając kryształowe kieliszki do wina przeznaczone na ślub, zyskuje się nie tylko atrakcyjną, elegancką zastawę, ale również nietuzinkową ozdobę. Jedną z właściwości kryształu jest to, że przepięknie się błyszczy i załamuje światło. Dzięki refrakcji zastawa zjawiskowo się mieni. Kieliszki do wina dla młodej pary dodają elegancji i uroku uroczystości, podkreślają jej rangę i wykwintny charakter. W idealnie przezroczystych lampkach dokładnie widać barwę spożywanego trunku. W asortymencie manufaktury dostępne są rozmaite formy i wzory kieliszków do wina czerwonego i białego, które można dobrać ze względu na swoje preferencje i potrzeby aranżacyjne przyjęcia.

Kieliszki z grawerem dla młodej pary

Personalizowane przedmioty wysokiej jakość to piękna pamiątka na lata. Takie właśnie są ślubne kieliszki kryształowe grawerowane. Przemyślane projekty zapewniają doznania estetyczne na najwyższym poziomie, a wyroby zachwycają swoim urokiem. To nie tylko elegancki dodatek do codziennych chwil – to chwytanie chwil wypełnionych bliskością, czułością, uśmiechami i rozmowami. W marce PEKALLA lubimy rozświetlać kryształami śluby, rocznice, urodziny oraz rodzinne święta.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie możliwość dodania personalizowanego graweru do każdego zamówienia, w prosty i bardzo intuicyjny sposób.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.