DesignWyjątkowy prezent na Dzień Ojca!

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca!

O to, żeby nasi bliscy wiedzieli jak bardzo są dla nas ważni, warto jest dbać codziennie – istnieje jednak kilka takich momentów, w których możemy im okazać nasze uczucia w szczególny sposób. Jednym z nich jest Dzień Ojca – chwila na celebrowanie tego, jak ważnymi mężczyznami są oni w naszym życiu. 

W jaki sposób możemy zadbać o to, żeby Dzień Ojca stał się wyjątkowy? Naszą propozycją są oczywiście kryształy – piękne naczynia, które staną się częścią wspólnych wspomnień. W naszej marce PEKALLA wierzymy w to, że kryształowe kieliszki, szklanki i kufle mogą pomóc w celebrowaniu spotkań i spędzonego w gronie najbliższych czasu. Nie chodzi przecież tylko o podarowany kryształ – kiedy trafia w ręce wyjątkowej osoby staje się początkiem spotkania.

szklanki do piwa
Kryształowe pokale do piwa
szklanki do whisky
Kryształowe szklanki do whisky
kufel do piwa
Kryształowy kufel do piwa

Jeśli jednak uznacie, że idealnym prezentem będą kieliszki do wódki czy nalewek tutaj również istnieje możliwość szerokiego wyboru. Klasyki przenikają się z najnowszymi projektami marki PEKALLA. 

Wybierz swoje słowo i twórz wyjątkowe wspomnienia 

Jednak tym, co sprawi, że wybrane kryształy staną się prawdziwie wyjątkowe jest możliwość wykonania spersonalizowanego graweru. W ten sposób na kryształowym kieliszku może pojawiać się wybrana data, imię lub słowo, przywodzące na myśl ważne wydarzenia czy ludzi. Będzie to prezent budujący nowe wspomnienia, tworzący nowe chwile, sięgające do starych wzruszeń. Stwórzmy wspólnie wyjątkowy podarunek z okazji Dnia Ojca. 

Wybierz motyw i kryształ,  dodaj spersonalizowany grawer i pozwól nam zadbać o wykonanie wyjątkowego prezentu. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy cały podarunek –  w zestawie może znaleźć się również pudełko prezentowe na wybrane kryształy z grawerem oraz specjalne kieliszki do wódki w opakowaniu z limitowanej edycji. 

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.