DesignKolekcja gratia w kolorach natury

Kolekcja gratia w kolorach natury

Odcienie słonecznego lata, pastelowej gamy kolorystycznej, która przywodzi na myśl letnie, słoneczne poranki, wspólne kolacje przy akompaniamencie natury w pełnym jej rozkwicie.

Gratia, to kolekcja o ożywiającym wykończeniu i niebanalnej kolorystyce. Połączenie klasycznej elegancji, rzemieślniczego kunsztu i energetycznego zabarwienia szkła kryształowego.

Dynamiczny szlif, wykonywany ręcznie nadaje unikatowości i podkreśla lekką geometrię kształtów i form. Bezołowiowe szkło to materiał niezwykle wytrzymały i trwały, a równocześnie bardzo lekki. Kieliszki i szklanki, wygodne do trzymania w dłoni, z gracją towarzyszyć będą w celebracji pięknych chwil.Tradycyjne rzemiosło, ale współczesny design i odcienie natury, ta stylistyka pozwalająca tworzyć interesujące kompozycje w Waszych wnętrzach i na Waszych stołach.

W skład kolekcji wchodzą kieliszki do szampana, kieliszki do wina, kieliszki do wódki, szklanki do napojów i wazony w kształcie kuli w pięciu odcieniach natury: Sunset, Olive, Aqua, Salmo i Mokka.

W minimalistycznych, stonowanych zestawieniach, gdy wnętrza w odcieniach szarości, beżów i kolorach ziemi stanowią niejako tło dla innych elementów i akcentów wyposażenia, kolekcja Gratia na zasadzie akcentu idealnie uzupełni przestrzeń, dodając kolorytu, zwracając uwagę na swoje niepowtarzalne zabarwienie, formę i przejrzystą taflę, która potrafi wspaniale rozpraszać promienie słońca, nadając blasku. Doskonale prezentuje się w surowym, ascetycznym ale i klasycznym anturażu, wprowadzając nutę orzeźwienia i świeżości.

Kieliszki kryształowe Gratia
kieliszek do wina
Kieliszki kryształowe Gratia
Kieliszki kryształowe Gratia

Jednak kolory ziemi i spokojna elegancja to nie jedyny sposób zestawień, który polecamy. Kolekcja Gratia może także pojawić się w innej odsłonie. Doskonale wpisze się w odważne zestawienia kolorystyczne, gdzie główną rolę grają kontrasty, kolory żywe i nasycone. Podkreśli tym samym na Waszych stołach barwy napojów i owocowych drinków oraz wielobarwnych dań. Spotkań pełnych smaku, pasji i radości. Celebracji wspólnych, niezapomnianych chwil.

Kieliszki kryształowe Gratia
Szklanki kryształowe Gratia
Kieliszki kryształowe Gratia

Kolekcja pozwala na tworzenie niebanalnych zestawień i połączeń, . Pozostawiamy Wam ostateczne decyzje projektowe i mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do stworzenia własnych unikatowych stylizacji.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.