Współpraca

Pojawiamy się tam, gdzie wspólnie możemy tworzyć wyjątkowe historie… Jesteśmy manufakturą kryształu, której początki sięgają roku 1984 r, świata, w którym szlifujemy emocje, nadając wyjątkowy kształt codzienności. W ofercie naszej manufaktury posiadamy szkło kryształowe, ręcznie zdobione. Kunszt i technika, którymi posługują się nasi mistrzowie, pozwalają nam tworzyć kryształy najwyższej jakości. Wykonujemy projekty na zamówienie, niestandardowe, dostosowane do okoliczności i wydarzeń.

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Dla projektantów:
Wspólnie możemy stworzyć zupełnie nową, unikatową i autorską kolekcję kieliszków, wazonów, lamp czy całej gamy kryształowych dekoracji. Istnieje wiele możliwości zdobienia kryształu. W naszej manufakturze szlifujemy, malujemy oraz grawerujemy kryształy, tym samym realizujemy najbardziej wymagające i designerskie projekty!

Dla firm/organizacji:
Tworzymy kryształowe produkty na specjalne zamówienia nie tylko dla osób prywatnych ale też firm – możemy pochwalić się realizacjami dla pracowni florystycznych, sektora beauty i ślubnego oraz zamówieniami dla klientów z całego świata. Udekorujemy także kryształy logo Twojej firmy, które staną się niezapomnianym i eleganckim podarunkiem dla partnerów biznesowych i klientów, umacniając tym samym wspólne spotkania i sukcesy. Inicjały Twojej firmy na kryształowych produktach mogą wyrażać znacznie więcej… Wdzięczność, oddanie, zaufanie to tylko niektóre z cech jakie możesz przekazać za sprawą naszej artystycznej twórczości..

Dla restauracji i hoteli:
Najwyższa staranność wykonania i szeroki wybór kryształowych produktów pozwala realizować nam idealnie dopasowaną zastawę, z własnym logo, do potrzeb każdej, nawet najbardziej wymagającej restauracji czy hotelu. Wartością jaką jest współpraca z naszą manufakturą, to nie tylko możliwość personalizacji i niepowtarzalności ale bazowanie na lokalnym produkcie tak ważnym we współczesnej gastronomii. Jesteśmy przekonani, że wspólne dzieła poruszą wiele z tych osób doceniających prawdziwą sztukę rzemieślniczą oraz będą dopełnieniem atmosfery i wyróżnikiem każdego miejsca.

  Tu dzieją się rzeczy wyjątkowe!
  Nasze fundamenty to nie tylko tradycyjne szlify i dokładne wykonanie, to również sprawdzone materiały i dostawcy. Troska o siebie nawzajem, czułe przeżywanie codzienności, wrażliwość, otwartość i pasja, która jest naszą wizytówką od wielu lat…

  Zapraszamy Cię do naszej pracowni:

  Dostawa i Płatności

  Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

  Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

  Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

  Brak produktów w koszyku.