Szkło kryształowe z grawerem

Przedmioty, które są spersonalizowane, zyskują nowy wymiar, stają się osobiste, wyjątkowe. Tak też jest z kryształami z grawerem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Szkło ozdobione znaczącym hasłem, imieniem, datą lub dowolnym symbolem przywołuje wspomnienia i budzi emocje. To piękna pamiątka i doskonały pomysł na wytworny, wyszukany prezent. Akcesoria, które oferujemy, wyróżnia wysoka jakość i stylowy, dopracowany design. To produkty premium, które powstają z rąk  prawdziwych mistrzów rzemiosła. Będą wspaniałą ozdobą każdego domu.

Wyświetlanie 1–60 z 125 wyników

Personalizowane kieliszki do wina i szampana

Dlaczego wino lub szampan powinny być podawane w kryształowych lampkach? Odpowiednie naczynie pomoże celebrować moment degustacji. Kieliszki wykonane z kryształu odznaczają się dużo większą przejrzystością niż zwykłe szkło. Ta cecha sprawia, że można obserwować barwę trunku. Kryształowe kieliszki do wina ukazują jego piękne barwy, co jest ważne dla wszystkich miłośników tego alkoholu. Odcień cieczy mówi o jej jakości, wieku, stopniu kwasowości, rodzaju użytych składników. Natomiast w przypadku szampana, to dzięki klarowności wysokiej klasy szkła  można podziwiać efektownie uwalniające się bąbelki. 

Trzymając w dłoni kryształowy kieliszek szampana z grawerem, można poczuć, że jest się kimś ważnym dla osoby, która podarowała tego typu przedmiot. Sprawienie takiego prezentu to forma docenienia i szacunku. Eleganckim podarunkiem, jakim jest grawerowany kryształ, obdarza się wyjątkowe, nietuzinkowe osoby, które wiedzą, jak wysoką jakość mają tego typu szlachetne przedmioty, zauważają kunszt wykonania i zachwycają się ręcznym wzornictwem.

Stylowe zestawy na prezent

W manufakturze Pekalla tworzone są kolekcje, które doskonale nadają się na rozmaite okazje. Kryształowe szklanki do whisky wraz ze stylową karafką tworzą ekskluzywny komplet, którym można uświetnić urodziny i rozmaite jubileusze. Kolorowe kieliszki jak witraże rozświetlą wnętrze mieszkania, wprowadzając do niego ciekawą grę świateł. Będą niebanalnym wyborem prezentowym również z okazji zakupu nowego mieszkania. Kolekcja lampek do wina, szampana oraz szklanek to także wyszukany upominek na wesele. Grawer stworzony na krysztale będzie dopełnieniem dzieła, nada przedmiotom osobistego charakteru. 

Szeroki wybór asortymentu z kryształu

Działając od wielu lat w branży, o krysztale wiemy wszystko. Nasi doświadczeni mistrzowie rzemiosła każdy przedmiot traktują z należytym szacunkiem, oddając w Państwa ręce małe dzieła sztuki. Chcąc trafiać w rozmaite preferencje klientów, tworzymy serie kryształów w różnych stylach, od tradycyjnych szlifów po oryginalne wzory. W naszym salonie dostępne są również niezwykle modne w ostatnich sezonach kolorowe kolekcje. 

Poszukując idealnego prezentu z grawerem, można pokusić się o indywidualne realizacje. Wybierając formę, szlif i kolor naczynia oraz grawerunek, uzyska się unikalny model. Ręcznie wykonane kryształy są elegancką ozdobą domu, doskonale harmonizują z aranżacjami klasycznymi, ale wpasują się również w styl nowoczesny, glamour. To upominek na lata. 

Kryształowe produkty zaprojektowane dla biznesu

Tworzymy kryształowe produkty na specjalne zamówienia nie tylko dla osób prywatnych ale też firm – możemy pochwalić się realizacjami dla pracowni florystycznych, sektora beauty, ślubnego, branży restauracyjnej oraz zamówieniami dla klientów z całego świata. Udekorujemy także kryształy logo Twojej firmy, które staną się niezapomnianym i eleganckim podarunkiem dla partnerów biznesowych i klientów, umacniając tym samym wspólne spotkania i sukcesy.

Inicjały Twojej firmy na kryształowych produktach mogą wyrażać znacznie więcej… Wdzięczność, oddanie, zaufanie to tylko niektóre z cech jakie możesz przekazać za sprawą naszej artystycznej twórczości..

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.