DesignWiosenny blask Świątecznych kryształów

Wiosenny blask Świątecznych kryształów

Po raz kolejny szykujemy się do wspólnego celebrowania Świąt Wielkiejnocy, ciesząc się z tego, że możemy Wam w tym towarzyszyć. Chcemy tworzyć wspólne wspomnienia, łącząc piękne chwile z blaskiem naszych kryształów. 

Wiosenne święta niosą ze sobą lekkość i radość ze wschodzącego słońca. To moment wdzięczności za świat, który budzi się do życia oraz chwile, które możemy spędzać w gronie naszych najbliższych. Kryształy marki PEKALLA mogą pomóc nam w uświetnieniu tych wyjątkowych momentów.

Szczególnie w celebrowaniu Świąt Wielkiejnocy sprawdzą się kryształy z kolekcji Lakrima i Kalatina – delikatne i niezwykle odświeżające. Pomogą nam stworzyć na świątecznym stole klimat prawdziwej wiosennej celebracji. 

 

Czego nie może na nim zabraknąć? Doskonałym pomysłem będzie na pewno sięgnięcie po eleganckie patery, na których możemy podawać pyszne słodkości lub owoce – sprawdzą się one również jako świąteczne dekoracje naszego stołu, wypełnione blaskiem świec.

Elementem, który w charakterystyczny sposób pomoże nam podkreślić świąteczne uroczystości, będzie również obecność kryształowej bomboniery, z subtelnym designem kolekcji Lakrima. Bomboniery doskonale łączą się ze słodkościami i owocami, są też wyjątkowym pomysłem na świąteczny podarunek. 

Warto również pamiętać o tym, że w czasie wiosennych świąt na naszym stole nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Na subtelne kompozycje, pełne delikatnego wdzięku, doskonale nadadzą się kryształowe wazony z kolekcji Molendi – okrągłe kule, uzupełniające bukietowy design.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą propozycją eleganckich kieliszków do wódki, które mogą urozmaicić naszą świąteczną zastawę – kolekcja Lakrima i Kalatina posiadają niezwykle designerskie i ciekawe propozycje, dla wszystkich Klientek i Klientów, którzy potrafią docenić magię kryształu.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.