DesignVan Gogh w krysztale

Van Gogh w krysztale

Nasza marka PEKALLA, jako rodzinna firma, opierająca się na rzemieślniczych tradycjach, niezwykle ceni sobie każdą możliwość współtworzenia pięknych historii wraz z innymi twórcami.  To dla nas zawsze ogromna radość i okazja do nawiązania wyjątkowych znajomości. Wiemy bowiem dobrze, że w sztuce najważniejsze są spotkania, wymiana myśli, wrażliwości i twórczej energii. Dzięki temu nasza marka PEKALLA może się stale rozwijać, otwierając przed sobą nowe ścieżki i pola do eksplorowania.

Dlatego bardzo cieszymy się z tego, że mogliśmy wziąć udział w sesji zdjęciowej realizowanej przez Karinę Ciosk Komorowską – artystyczną duszę i ślubną czarodziejkę, która doskonale wie, jak nadać ważnym chwilom wyjątkowego charakteru. Jako wedding plannerka już od 17 lat towarzyszy młodym parom w organizacji ślubnych ceremonii. Właśnie dlatego wraz z zespołem potrafi z ogromnym wyczuciem i kreatywnością łączyć style, mieszać kolory i wydobywać głębię, tak aby tworzyć wyjątkowe scenerie, oddające charakter każdej pary, z którą się spotyka. Dzięki jej umiejętnościom zakochani mogą przeżywać najważniejsze chwile skupiając się na tym, co najważniejsze.

Kiedy dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej inspirowanej twórczością Vincenta van Gogha, od razu wiedzieliśmy, że nie może nas w tym zabraknąć. W ten sposób marka PEKALLA stała się wyjątkowym elementem wyrazistej kompozycji – nasze kryształy rozbłysły na tle słoneczników i głębokiego granatu, podkreślając charakter całej aranżacji. W sesji wzięły udział kieliszki do wina, szampana i wódki, które doskonale sprawdzają się jako element weselnej zastawy. Dodatkowo, w projekcie znalazły swoje miejsce również nasze bomboniery i wazon –  szlachetny akcent słonecznych kompozycji. Wszystkie wykorzystane w sesji kryształy miały kolory kobaltowe lub żółte, co dodatkowo wydobywało styl  najbardziej znanych obrazów van Gogha.

Nasze kryształy doskonale uzupełniają sesje takie jak ta! Nasi kryształowi specjaliści, dzięki swoim umiejętnościom potrafią wykonać personalizowane zamówienia wzorów/szlifów oraz kolorów, tak aby podobnie jak w przypadku sesji w stylu Vincenta van Gogha, spełnić dokładne wymagania stylistyczne i koncepcyjne. Jesteśmy małą manufakturą, która realizuje również indywidualne projekty! 

W stworzenie wyjątkowych efektów całej sesji zaangażowani byli:

ORGANIZATOR: AGENCJA SPINKI, Karina Ciosk-Komorowska,

https://www.facebook.com/AgencjaSpinki

https://www.instagram.com/agencjaspinki/

MIEJSCE: RESTAURACJA WIDNOKRĄG 

https://www.facebook.com/RestauracjaWidnokrag

https://www.instagram.com/widnokrag_sandomierz/

DEKORACJE: Piękne Projekty 

https://www.facebook.com/Piękne-Projekty-103912397905444                  

https://www.instagram.com/piekne_projekty/

OŚWIETLENIE: Modern Light Service, Andrzej i Grzesiek ( bez Darka )

https://www.facebook.com/ModernLightService

https://www.instagram.com/modernlightservice/

FOTOGRAF: Agata Kwiecień tel. 792 998 534

https://www.facebook.com/kwiecienstudio

https://www.instagram.com/agatakwiecien/

PAPETERIA: Papierowa Gruszka

https://www.facebook.com/papierowagruszka

https://www.instagram.com/papierowagruszka/

SŁODKOŚCI: STÓŁ Z DUSZĄ ,  Elwira Kleingärtner  

https://www.instagram.com/stol_z_dusza/

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.