DesignWielkanocny stół – dekoruj blaskiem kryształu.
Easter table

Wielkanocny stół – dekoruj blaskiem kryształu.

Nadchodzi niezwykły czas, który jest uważany za jeden z najważniejszych w naszej kulturze – czas Wielkiej Nocy, refleksji, radości, miłości, w którym wspólnie spotykamy się przy świątecznym stole w gronie najbliższych.

Wszyscy doświadczamy go inaczej, ale jest coś, co wszyscy postrzegamy tak samo. Niepowtarzalny klimat, wspólne spotkanie w gronie najbliższych przy świątecznym stole, które trudno opisać w kilku słowach.

Stół udekorowany blaskiem kryształu

Kryształowe wazony, patery, kieliszki czy szklanki… potrafią zapewnić na naszym stole niezwykłe doznania estetyczne. Z każdym promieniem słońca zaczyna się gra świateł i cieni. Wrażenia wizualne są zawsze inne, w zależności od oświetlenia otoczenia. Każdego dnia będą Was inspirować w inny sposób.

Kryształowa zastawa sprawi, że każda chwila, każdy świąteczny dzień, będzie tym wyjątkowym.

Tuż po przebudzeniu możecie rozkoszować się widokiem świeżo ściętych kwiatów w kryształowym wazonie, mając świadomość, że zdobienia, na jego fakturze zostały wykonane przez zdolnych mistrzów sztuki rzemieślniczej. W ciągu dnia spoglądać od czasu do czasu na kryształową paterę, owocarkę czy bombonierę, zachwycając się ich fakturą i formą, w których świąteczne przysmaki wyglądają jeszcze bardziej kusząco. A wieczorem, po wspólnie spędzonym dniu, spacerach napić się dobrego wina z eleganckiego kieliszka. Kryształowa zastawa dotrzyma Wam towarzystwa i doda niezwykłości nie tylko podczas świąt Wielkiej Nocy, ale i każdego dnia.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.