Dostawa i płatności

INFORMACJE O DOSTAWIE

Nasze kryształowe produkty od wielu lat dostarczamy do wielu krajów na całym świecie. Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących dostawy, ze względu na unikatowy charakter naszych produktów i dostosowywania ceny co do wagi i wielkości danej przesyłki prosimy o kontakt z naszym specjalistą sprzedaży na kontakt@pekalla.com .

Ze względu na wyjątkowy charakter naszych produktów niezwykłą wagę przywiązujemy do odpowiedniego transportu. Dlatego zamówienia online są dostarczane do Państwa przez sprawdzone firmy kurierskie, z którymi współpracujemy od wielu lat. Kryształowe produkty można odbierać również osobiście w naszym Showroomie Pekalla.

Przy odbiorze towaru od przewoźnika prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki, mimo, iż dokładamy największych starań, aby Państwa zamówienia były jak najlepiej zabezpieczone nie możemy odpowiadać za wady powstałe ze strony przewoźnika. Przypominamy: jeżeli przesyłka ma uszkodzone opakowanie wskazujące na nieuprawnione naruszenie stanu przesyłki lub nieprawidłowe obchodzenie się z przesyłką podczas transportu, kupujący nie jest zobowiązany do odbioru przesyłki od przewoźnika i powinien niezwłocznie reklamować uszkodzone opakowanie. Późniejsze roszczenia z tytułu uszkodzenia towaru podczas transportu nie będą już uwzględniane.

CZAS DOSTAWY

W przypadku zamówienia produktu, który posiadamy na stanie, przesyłkę wyślemy w ciągu 2-3 dni (w dni robocze) od daty złożenia zamówienia. 

Produkty Pekalla to ręcznie tworzony wyrób, dlatego jeśli wybranych przez Państwa kryształów, nie ma aktualnie w magazynie to czas realizacji w naszej pracowni wynosi od 5 do 14 dni. Wierzymy, że tak wyczekiwane zamówienie sprawi jeszcze więcej radości.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 • w siedzibie firmy – płatność gotówką pod adresem PEKALLA E. Pękała, Ł. Pękała Spółka Cywilna Aleja Warszawska 239 39-400 Tarnobrzeg
 • przelew bankowy – w e-mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w banku lub na poczcie.
  • PLN PKO BP: 65 1020 4913 0000 9402 0203 1920
  • USD BANK PKO SA: 84 1240 2744 1787 0010 2967 4975    SWIFT: PKOPPLPW
  • GBP BANK PKO SA: 68 1240 2744 1789 0010 6217 4043    SWIFT: PKOPPLPW
  • EUR BANK PKO SA: 23 1240 2744 1978 0010 3382 2003    SWIFT: PKOPPLPWPEKALLA E. Pękała, Ł. Pękała Spółka Cywilna, Aleja Warszawska 239, 39-400 Tarnobrzeg

   W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

 • za pośrednictwem serwisu Przelewy24
 • za pośrednictwem serwisu Paypal

W razie dodatkowych pytań, związanych z dostawą prosimy o kontakt z Naszym Specjalistą d/s sprzedaży:

kontakt@pekalla.com


Strona główna

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.