Kieliszki kryształowe do wody

Szklanki i kieliszki do wody to zastawa, której nie może zabraknąć w żadnym domu. Wybierając zestaw do swojego mieszkania lub chcąc sprawić komuś prezent, warto sięgnąć po kolekcję z kryształu. W manufakturze Pekalla każdy szlif jest dziełem starannej, ręcznej pracy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Sprawdź wszystkie kieliszki kryształowe od Pekalla

Kryształowe kieliszki do wody 

Precyzyjne rzeźbienia wzbogacają szklane ścianki, tworząc zjawiskowe wzory. Kryształowe wyroby zachwycają swoją formą i blaskiem. To ponadczasowe produkty, które urozmaicają stylizację stołu podczas przyjęć, a codziennym czynnościom dodają wytworności, poczucia harmonii i piękna.

Eleganckie kieliszki do wody i napojów

Picie napojów z kryształowych kieliszków niesie w sobie pewien majestat. Korzystanie z misternie wykonanych naczyń, nadaje degustacji szlachetności. To moment zatrzymania i docenienia wyjątkowości chwili. Otaczanie się wytwornymi przedmiotami wpływa pozytywnie na nastrój. Kryształowe kieliszki do wody prezentują się niezwykle efektownie.

Kolekcje kieliszków dla estetów

Kryształowy kieliszek do wody charakteryzuje się idealną klarownością. Jego ścianki są bardziej przezroczyste niż te ze zwykłego szkła, a wykonane na nim szlify w efektowny sposób załamują i odbijają padające na nie promienie. Trzymając w dłoni misternie wyrzeźbiony przedmiot, można podziwiać grę świateł. Dzięki swoim właściwościom dodaje blasku zastawie stołowej. Klasyczne, eleganckie kieliszki do wody doskonale harmonizują z rozmaitymi elementami nakrycia stołu, sprawiając, że aranżacja zyskuje na wytworności.

Piękne rzeźbienia kieliszków do wody

Kryształ to materiał, który odznacza się większą plastycznością, niż zwykłe szkło. To sprawia, że mogą powstawać na nim rozmaite wzory. W naszej manufakturze realizowane są rozmaite projekty, by trafić w różne gusta koneserów kryształu.

Artyści ręcznie wykonują rzeźbienia, których design jest inspirowany powietrzem, tak jak w kolekcji Aria nawiązującej do ulotności chwil, lekkości i czystości. Z kolei kieliszki kryształowe do wody z kompletu Molendi pokryte są tradycyjnymi cięciami, by trafiać w gust miłośników klasyki. Osobom szukającym minimalistycznego, subtelnego wzornictwa proponujemy elementy z kolekcji Lakrima. Produkty z tej serii są niezwykle subtelne i delikatne.

Dlaczego warto wybierać kryształowe naczynia?

To ekskluzywny asortyment. Są wykwintną alternatywą dla tradycyjnego szkła. Kryształ doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju okazje. Wytwornie nakryty stół, a na nim ekskluzywne kryształowe akcesoria, podkreślają ważność i rozświetlą blaskiem każdą wyjątkową okazję.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.