About Pekalla“All You need is Love…Love is All You Need”

“All You need is Love…Love is All You Need”

Kryształ kusi blaskiem, zachwyca dostojnością, wzbudza emocje i zostaje z nami na lata. Z okazji Walentynek już dziś życzymy Wam trwałych, transparentnych relacji. Zastanawiacie się jak uczcić ten dzień? Wyjątkową oprawę  i odrobinę blasku uzyskacie dzięki naszej kryształowej kolekcji Aria.

 

 

Kolekcja Aria

Aria powstała z inspiracji powietrzem a powietrze to życie. Z każdym oddechem możemy doświadczać momentów, które przemijają. Chociaż kryształy są trwałymi towarzyszami naszych historii i rodzinnych spotkań, mają w sobie coś ulotnego, jak wspomnienia i chwile, o których chcemy pamiętać. Zajmując ważne miejsce przy naszym stole, w czasie toastów i celebracji, pozwalają nam złapać oddech – właśnie dla takich momentów tworzymy i wyrabiamy nasze produkty.

C’est la vie – takie jest życie…takiego życia Wam życzymy, pełnego miłości, nie tylko od święta, nie tylko na pokaz, nie tylko dla wybranych.
Chcemy być towarzyszami Waszej codzienności…

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.