About PekallaPrezentownik na dzień mamy – prezenty od serca.

Prezentownik na dzień mamy – prezenty od serca.

Maj przynosi nam nie tylko wiosnę i pierwsze ciepłe dni, ale również wyjątkowe i wyczekiwane chwile do świętowania. Jedną z takich chwil jest bez wątpienia Dzień Mamy, który celebrujemy niezależnie od tego w jakim momencie swojego życia się znajdujemy. Jest to bowiem okazja do wyrażenia w małych i większych gestach czy słowach, jak wiele zawdzięczamy naszym Mamom, oraz jak bardzo je kochamy. Dzień Mamy jest symbolicznym momentem, który pozwala nam na wspólne świętowanie, ważne spotkania i tworzenie wzruszających wspomnień, które trafiając na karty naszych rodzinnych historii, będą przypominać nam o tym, jak wyjątkowe kobiety mamy u swojego boku. Mamy są przecież naszymi bohaterkami, powierniczkami, olbrzymim wsparciem i kimś, kto niezależnie od wszystkiego będzie czuwał obok nas.

Ponieważ w naszej marce PEKALLA bardzo cenimy rodzinne wartości i ważne momenty, pamiętamy również o tym, aby z okazji zbliżającego się Dnia Mamy podpowiedzieć naszym Klientom, jaki podarunek może uczynić to święto jeszcze bardziej wyjątkowym. Stworzyliśmy więc mały prezentownik z propozycjami prezentów na Dzień Mamy. Szlachetny, ręcznie obrabiany kryształ doskonale sprawdzi się w roli podarunku dla ważnej kobiety. Sprawdźmy więc, po które z naszych kryształowych wyrobów warto sięgnąć aby wywołać uśmiech na twarzy naszej mamy.

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy

Naszą pierwszą propozycją na prezent z okazji Dnia Mamy są kieliszki z naszych autorskich kolekcji. W zależności od smaku i gustu naszych mam, możemy wybrać eleganckie i klasyczne kieliszki z kolekcji Molendi lub Iris, lub nieco bardziej subtelne i delikatne produkty z kolekcji Lakrima, Aria czy też Lavo. Natomiast miłośniczki współczesnych wariacji, łączących w sobie inspiracje płynące ze Skandynawii i Japonii, docenią z pewnością kieliszki z kolekcji Kalatina – niezwykle lekkie, eleganckie i minimalistyczne reinterpretacje klasycznych kształtów i wzorów. Wybór naszych produktów jest szeroki, znaleźć wśród nich można kieliszki do wszelkich rodzajów alkoholu, co sprawia, że produkty mogą zostać wybrane całkowicie w oparciu o indywidualne preferencje.

Kolejną doskonałą propozycją na prezent z okazji Dnia Mamy będą nasze kryształowe bomboniery – niezwykle gustowny i elegancki pomysł na podarunek. Bomboniery pełnią przede wszystkim funkcje dekoracyjne i stają się pięknym dodatkiem do każdego wnętrza, rozświetlający je swoimi kryształowymi odblaskami. Bomboniery, które trafią do sypialni naszych mam mogą stać się doskonałą skrytką na biżuterię lub drobne pamiątki, które wymagają wyjątkowego miejsca do przechowywania. Można w nich trzymać również ulubione słodkości lub drobne słodkie przyjemności przygotowywane specjalnie na przyjazd ukochanych wnucząt. Bomboniery mogą również doskonale sprawdzić się jako element wystroju łazienki, stając się eleganckim i wyszukanym dodatkiem dekoracyjnym.

Warto także pamiętać o niezwykłych wazonach marki PEKALLA, które również mogą stać się doskonałym pomysłem na prezent z okazji Dnia Mamy. Nasze wazony, podobnie jak kieliszki czy bomboniery, wykonujemy ręcznie, dbając o każdy szlif i element pojawiających się na nim wzorów. Wazony łączą w sobie elementy tradycyjnych motywów oraz nieco świeższe propozycje, na przykład w przypadku wazonu Lakrima, który dzięki swojemu smukłemu kształtowi i minimalistycznemu designowi łączy w sobie prostotę i niezwykłą, subtelną elegancję. Wazon PEKALLA będzie doskonałym pomysłem na prezent również dlatego, że możemy dołączyć do niego bukiet świeżych kwiatów, które zapewne wywołają szeroki uśmiech na twarzach naszych mam.

Niezależnie jednak od tego, które z produktów marki PEKALLA staną się tegorocznym podarunkiem z okazji Dnia Mamy, pamiętajmy o tym, że najcenniejszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas. Nic nie zastąpi nam chwil, w których możemy być obok siebie, wsłuchując się w swoje słowa i wpatrując w szczere uśmiechy. Dlatego niech nasze kryształy staną się jedynie pretekstem do wspólnych posiłków, wznoszonych toastów czy spacerów odbytych w promieniach słońca. Pokażmy naszym mamom ile dla nas znaczą w kryształowym stylu!

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.