ProductsMagia świąt – kryształowy prezentownik

Magia świąt – kryształowy prezentownik

Jest w ciągu roku kilka momentów, które naszym zdaniem zasługują na wyjątkową celebrację – jednym z nich są Święta Bożego Narodzenia, magiczne, ciepłe, pełne światła i rodzinnego blasku. Tworząc naszą markę głęboko wierzyliśmy, i nadal wierzymy, że tym, co tworzy magię danych momentów jest obecność naszych najbliższych. Po raz kolejny więc tworzymy wyjątkowy prezentownik – chcemy pomóc członkom naszej kryształowej rodziny w znalezieniu wyjątkowych prezentów, które pomogą im uświetnić wspólną celebrację. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby przy pomocy kryształów, nadać tym chwilom wyjątkowego charakteru. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? 

Świąteczny blask – podaruj najbliższym świece w krysztale 

Jednym z głównych kryteriów, jakim posługujemy się w przypadku prezentów jest to, aby sprawiały one przyjemność i pomagały w celebracji codzienności. Szczególnie jeśli chodzi o kryształy, bo dzięki nim każde śniadanie może stać się pięknym momentem pełnym zmysłowych doświadczeń. W okresie zimowym w szczególny sposób szukamy ciepła i otulenia, dlatego doskonałym pomysłem na prezent będzie podarowanie bliskim osobom kryształowych świec sojowych. Mogą one stać się częścią codziennych rytuałów, ogrzewając śnieżne wieczory lub ciemne poranki, które kuszą ciepłą pościelą. Nasze świece sojowe wykonane zostały z naturalnego, ekologicznego i biodegradowalnego wosku sojowego. Korzystając z niego mamy pewność, że wybieramy to co najlepsze – nie tylko dla naszych najbliższych, ale również dla całej planety. Knoty świec wykonane są z bawełny, które sprawiają, że świeca spala się jednostajnym płomieniem. Oprócz pięknego blasku, świece otaczają nas również niezwykłą kompozycją zapachową – poczuj jak ogrzewa cię cynamon, imbir, tymianek i gałka muszkatołowa, korzenne zapachy wypełniające dom ciepłymi wspomnieniami z dzieciństwa. Świece sojowe marki Pekalla są podwójnym podarunkiem – kiedy blask płomienia zgaśnie, zostanie nam po nim piękny, kryształowy kieliszek lub szklanka. W ofercie dostępne są również świece z grawerowaną, drewnianą pokrywką, które łączą w sobie elegancję kryształu z ciepłem naturalnego materiału. 

Alternatywą dla sojowego blasku są piękne świeczniki Pekalla – takie, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja świątecznego stołu. Świeczniki zostały zaprojektowane przez naszych kryształowych rzemieślników w dwóch możliwych wariantach. Jednym z nich jest plaster miodu, pękaty świecznik, który pięknie rozprasza blask świecy, tworząc dookoła niej miodowy motyw. Drugą opcją jest niezwykle elegancki, wysoki świecznik, który pozwoli stworzyć przy świątecznym stole prawdziwie szlachetny klimat. 

Alternatywą dla sojowego blasku są piękne świeczniki Pekalla – takie, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja świątecznego stołu. Świeczniki zostały zaprojektowane przez naszych kryształowych rzemieślników w dwóch możliwych wariantach. Jednym z nich jest plaster miodu, pękaty świecznik, który pięknie rozprasza blask świecy, tworząc dookoła niej miodowy motyw. Drugą opcją jest niezwykle elegancki, wysoki świecznik, który pozwoli stworzyć przy świątecznym stole prawdziwie szlachetny klimat. 

Naturalne motywy szlachetnego kryształu

Kryształowe prezenty są szansą nie tylko na tworzenie momentów drobnych celebracji na co dzień – to również podarunki, które zostają w naszej rodzinie na lata, często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pekalla zmienia się wraz z upływem lat i potrzebami naszych klientów. Chcemy znaleźć swoje miejsce w Waszych domach, dlatego szukamy nowych motywów i kształtów, które będą Wam towarzyszyć przez kolejne lata. Naszym zdaniem Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment na rozpoczęcie nowej historii – z nową kolekcją naszych kryształów. Abies to nowy motyw, który zagościł na kryształowych kieliszkach, szklankach i wazonach. Łączy w sobie szlachetność, elegancję i zwrot w stronę nowego, tego co dopiero nadchodzi. Jednocześnie, kojarzy nam się ze świętami, zapachem choinki i obecnością zieloności jaką wnosi do naszych domów.

Kieliszki, szklanki, pucharki, owocarki

Okres Świąt Bożego Narodzenie jest również czasem radości, celebracji spotkań towarzyskich i głośnej zabawy. Chcemy być razem, chcemy cieszyć się z tego, że po raz kolejny spotykamy się w naszych domach z ludźmi, którzy są najważniejsi. Dlatego doskonałym pomysłem na świąteczne prezenty są kieliszki mniejsze i większe, takie z których będziemy mogli wspólnie wznosić toasty za kolejny rok pełen przygód, emocji i historii. 

Doskonałym pomysłem na świąteczne prezenty będą też pucharki deserowe lub owocarki, które dodadzą eleganckiego akcentu w każdym domu. Pozwólcie sobie czerpać przyjemność z mniejszych i większych deserów – niech to będzie kryształowa przyjemność. Owocarki i pucharki to doskonały pomysł na drobny podarunek, szczególnie dla tych bliskich osób, które przywiązują szczególną uwagę do całej stołowej ceremonii. Niech nasze stoły staną się eleganckie i pełne klasy!

To, którą kolekcję wybierzemy, powinno zależeć od tego, komu wręczamy prezent. Możemy podarować klasyczne motywy wielbicielom klasyki lub tym, którzy chociaż lubią to co nowe, otworzą się z chęcią na to, co już było. Najnowsze kolekcje idealnie sprawdzą się nie tylko w kolekcji  designerów, ale również w starych kredensach. Pokażmy naszym bliskim, że prezent, który dla nich wybraliśmy to przemyślany podarunek ze specjalną dedykacją. 

 

Personalizowany kryształ

Świątecznym prezentem na gwiazdkę będzie na pewno personalizowany kryształ, który może stać się śladem ważnego momentu lub osób, które chcemy zapamiętać. Podaruj wyjątkowej osobie grawerowany kryształowy zestaw kieliszków, szklanek lub świecę – niech uchwyci nie tylko blask, ale również chwilę. W ten sposób kryształowe przedmioty staną się częścią naszej historii, lądując na półce ze wspomnieniami. 

Pekalla na święta

Zaproś nas na święta – stwórzmy wspólnie wyjątkowe wspomnienia, pełne blasku i gwaru rozmów przy stole. Chcemy razem z Wami pisać kolejne lata, tak, aby za pomocą naszych kryształowych propozycji  szukać momentów pełnych blasku, ciepła i świątecznych zapachów. Pamiętajcie, że najważniejsza jest obecność – bądźmy więc kryształową rodziną wypełnioną, tym co można zapamiętać. 

 

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.