About Pekallakryształy które sprawdzą się jako świąteczne prezenty.

kryształy które sprawdzą się jako świąteczne prezenty.

Święta to wyjątkowy czas w naszym kalendarzu. Są momentem na złapanie oddechu, czerpanie radości z chwil spędzonych w gronie najbliższych, kolekcjonowaniem wspomnień i odkrywaniem magii z bycia tu i teraz… Każdy z nas łączy święta z charakterystycznymi zapachami korzennych przypraw, słodkim smakiem pomarańczy, zielenią dostojnych choinek i ciepłym światłem. To czas bliskości i radości, w którym chcemy podarować ukochanym osobom to, co najlepsze. Bo święta kojarzą nam się również z prezentami, takimi prosto z serca…

Tradycje marki PEKALLA

W naszej rodzinnej firmie, święta od lat spędzamy w towarzystwie wyjątkowych kryształów – dzięki nim spotkania przy wspólnym stole stają się magiczne i ważne. Wierzymy bowiem w to, że atmosfera czasu spędzanego w gronie najbliższych pomaga zapisywać wspomnienia na kartach naszej pamięci. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka świątecznych inspiracji, tworząc prezentownik w stylu PEKALLA, który mamy nadzieję, stanie się pomocny w okresie przygotowywania bożonarodzeniowej listy prezentów. Niech tegoroczne święta rozbłysną blaskiem prawdziwych kryształów!

Świąteczne kryształy – idealny pomysł na prezent

Dlaczego kryształy są doskonałym świątecznym podarunkiem? Według nas, mają w sobie coś magicznego, co sprawia, że spotkania, miejsca i chwile stają się naprawdę wyjątkowe. Kryształowe kieliszki od lat towarzyszą nam we wznoszeniu ważnych toastów, pamiętają również długie rozmowy i najlepsze gatunki wina. Przedmioty stają się uczestnikami wydarzeń, które zapisujemy w swojej pamięci. Aura takich wspomnień jest wypełniona blaskiem, ciepłem, czasami wzruszeniami i ogromną życzliwością. Dlatego wiemy, że kiedy decydujecie się Państwo podarować bliskim osobom nasze kryształy, wybieracie nie tylko wysokiej jakości estetyczne przedmioty, ale również elementy kolejnych spotkań, które będą pisały historię waszych znajomości.

Kryształy są eleganckim dodatkiem do naszej codzienności. Potrafią rozświetlić minimalistyczną zastawę, dodać charakteru spotkaniom przy winie. Pozwalają nam cieszyć się chwilą i stawać się koneserami codzienności – w ten sposób możemy dostrzegać w dobrze znanych momentach oraz corocznych spotkaniach coś nowego i niezwykłego.

Które kryształy sprawdzą się jako świąteczne prezenty?

Przygotowując listę bożonarodzeniowych podarunków warto zwrócić uwagę na nasze kolekcje Molendi, Kalatina oraz Iris. Dlaczego to właśnie one powinny znaleźć się pod choinką?

Produkty z kolekcji Molendi łączą w sobie klasykę i tradycję z tym, czego szukamy obecnie w świecie designu. Pozwalają nam opowiedzieć o kryształach na nowo – szlif, który znamy z domu naszych dziadków może stać się częścią współczesnych spotkań. Znajdziemy tu nie tylko kieliszki, które zawsze doskonale sprawdzają się w roli prezentu, ale również eleganckie, nieco ekstrawaganckie karafki czy owocarki. Karafka do whisky będzie doskonałym prezentem dla miłośników mocnych trunków, którzy cenią sobie nie tylko smak i aromat alkoholu, ale również estetyczną stronę degustacji. Owocarki natomiast, staną się idealnym dodatkiem do jadalni i salonu – mogą pełnić rolę designerskiego świecznika lub klasycznej misy na owoce.


Kryształy z kolekcji Iris będą natomiast doskonałym pomysłem na świąteczny prezent dla osób, które cenią sobie elegancję i szczyptę stylu glamour. Mogą bowiem stać się minimalistycznym dodatkiem bogato zastawionego stołu, lub właśnie wyjątkowym elementem wieczoru – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Szczególnie polecamy kieliszki od wina z tej serii – ich kształt nadaje im lekkości, przywodząc jednocześnie na myśl świąteczny stół z „Dziadka do orzechów”. Fantazja łączy się z rzeczywistością tworząc w ten sposób doskonały prezent dla tych, którzy cenią sobie plastyczność oraz elastyczność przedmiotów.

Wyjątkowym podarunkiem bożonarodzeniowym mogą być również kryształy z naszej najnowszej kolekcji Kalatina. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych – Mokka, Olive i Sunset są niezwykle plastyczne i działają na wyobraźnię. To zabawa z kolorami, blaskami i odcieniami, które powstają w połączeniu ze światłem. Produkty z serii Kalatina będą doskonałym prezentem dla tych najbliższych, którzy są otwarci na nową formę oraz na poszukiwanie nowej estetyki. Subtelne kształt i delikatne kolory sprawią, że możemy łączyć różne warianty i przekazać komuś niezwykle barwny podarunek. Kryształy z kolekcji Kalatina dają nam bowiem możliwość odnalezienia w kryształach czegoś więcej – to już nie tylko stół świąteczny w domu dziadków, ale wstęp do współczesnego poszukiwania piękna.

Świąteczny, Bożonarodzeniowy stół to nieodłączny towarzysz rodzinnych spotkań, to miejsce przepełnione bliskością i miłością, gdzie podczas celebrowania wspólnych chwil odczuwamy radość i szczęście. Z każdym oddechem doświadczamy tych dobrych emocji, wyjątkowych momentów, które przemijają i wracają do nas ponownie. Ich anegdotą jest kolekcja Aria, powstała z inspiracji powietrzem, a powietrze to przecież życie.

Kryształy z kolekcji Aria, zajmując ważne miejsce przy naszym świątecznym stole, w czasie toastów i celebracji, pozwalają złapać nam oddech, poczuć tą niezwykłą i magiczną atmosferę-właśnie dla takich momentów tworzymy i wyrabiamy nasze produkty.

Podaruj kryształy PEKALLA na święta

Kryształy to doskonały pomysł na prezent – są ponadczasowe, potrafią nadać wyjątkowy charakter  każdemu spotkaniu i każdej przestrzeni. Wierzymy, że mogą wywołać uśmiech nie tylko wśród starszych członków naszej rodziny. Z doświadczenia wiemy, że młode pokolenie chętnie sięga po kryształowe dodatki, które łączą wspomnienia z dzieciństwa, z próbą tworzenia własnych tradycji i zwyczajów. Dzięki temu kryształy mogą nadal być częścią domowych historii i spotkań przy świątecznym stole.


Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.