Kolekcja Molendi to ukłon w stronę pielęgnowania tradycji – nie tylko tych rodzinnych, ale również rzemieślniczych. Szlif młynek, który zdobi nasze kieliszki, szklanki, karafki i patery, jest obecny w polskiej historii szkła od 1850 roku. Stworzony przez rzemieślników w regionie śląska, dziś rozpoznawany jest na całym świecie. Zdobi nasze stoły, towarzyszy w celebrowaniu ważnych okazji i tworzeniu pamiątek, które mogą pozostać w rodzinie na lata.

Kolekcja Molendi łączy w sobie szlachetność i niezwykłą elegancję kryształu – produkty z tej serii doceni każdy prawdziwy koneser. Dzięki klasycznemu, charakterystycznemu zdobieniu, szlifierze wydobywają ze szklanych produktów misterny rys, odbijający światło i błyszczący na naszych stołach. Zaproś produkty z Kolekcji Molendi do swojego domu i odkrywaj magię kryształów na nowo.

Wyświetlanie 1–60 z 109 wyników

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.