About PekallaJak sprawić, aby nasze kryształy zostały z Tobą na długie lata?

Jak sprawić, aby nasze kryształy zostały z Tobą na długie lata?

O wszystko, co wyjątkowe, należy odpowiednio zadbać. Sekret kryształów tkwi w ich delikatności, która domaga się specjalnego  traktowania.  Dlatego chcielibyśmy przekazać Ci kilka cennych wskazówek dotyczących tego, jak zaopiekować się kryształami marki PEKALLA tak, aby towarzyszyły Ci przez wiele wieczorów i spotkań z najbliższymi.

  • Kryształom zdecydowanie nie służy mycie mechaniczne-zamiast zmywarki, wybieraj czyszczenie manualne. W ten sposób unikniesz zarysowania kryształowych naczyń, a w przypadku kryształów barwionych-utraty koloru.
  • Zamiast mocnych, chemicznych detergentów, wybieraj delikatne płyny do mycia naczyń, które nie naruszą struktury kryształu i dodatkowo wspomogą jej pielęgnację.
  • Do czyszczenia kryształów najlepiej nadadzą się delikatne gąbeczki, myjki. Unikaj chropowatych struktur, które mogą doprowadzić do powstawania rys.
  • Dbaj o to, aby kryształy umyć od razu po użytku. Niektóre napoje i potrawy, takie jak na przykład czerwone wino, mogą zostawiać na kryształowych naczyniach trudne do usunięcia ślady.
  • Korzystaj z letniej, niegorącej wody, która doskonale sprawdzi się do mycia kryształów. Zbyt wysoka temperatura w czasie mycia może im zaszkodzić.
  • Po umyciu zostaw je do wyschnięcia, a następnie wypoleruj suchym, miękkim materiałem, który nie pozostawia włókien.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.