About PekallaDzień babci i dziadka. Emocje od i dla pokoleń.

Dzień babci i dziadka. Emocje od i dla pokoleń.

Dzień naszych Babć i Dziadków, pełen wspomnień, ciepłych gestów, bliskości i rozmów. Chwil, które łączą nas od pokoleń.. To również czas kiedy pełni wdzięczności pragniemy podarować naszym ukochanym dziadkom wyjątkowy prezent.

 

 

Prezenty od serca

Kryształowe produkty będą symbolem pełnym oddania, powrotem do najpiękniejszych wspomnień i tworzenia tych nowych, niepowtarzalnych, wyjątkowych. Są niezwykle eleganckim podarunkiem, który swoim blaskiem, formą i jakością wykonania potrafi sprawić, że każde wspólne spotkanie będzie tym niezwykłym i radosnym.

Kolekcje Pekalla to nie tylko kryształowe kieliszki, karafki, czy szklanki przeznaczone do spożywania różnych trunków. Możecie Państwo wybierać wśród szerokiej gamy zastawy: misy, owocarki, puszki, patery czy bomboniery, które pozwolą odkrywać magię kryształów podczas tak wyjątkowych momentów i ważnych uroczystości.

Wierzymy, że idealny prezent to ten, który wywoła emocje, wzbudzi dawno zapomniane wspomnienia, a odpowiednio pielęgnowany zachowa swoje piękno przez kolejne dekady. Jednak najważniejsze, aby wręczyć go od serca…

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.