About PekallaDuety. minimalizm i ponadczasowość.

Duety. minimalizm i ponadczasowość.

W PEKALLA wierzymy w zmiany, lubimy szukać inspiracji i nowych dróg, którymi możemy podążać. Dlatego sięgnęliśmy dalej i stworzyliśmy kolekcje, które wpisują się w najnowsze trendy i estetyczne poszukiwania naszych Klientów. Dążymy do odnalezienia takich form, które będą kojarzyć się nam z natura, prostotą i minimalizmem. Chcemy podarować Państwu kryształy, które mogą być z nami na co dzień. Poszukiwanie nowego zaprowadziło nas do stworzenia dwóch kolekcji, które traktujemy jako powiew świeżości w świecie tradycyjnych szlifów i wzorów.

Kolekcja Kalatina

Nasze kolekcje Kalatina oraz Iris to minimalistyczna propozycja wpisująca się w nowe nurty wnętrzarskie. Eksplorując skandynawskie trendy, architekci i architektki wnętrz odkryli również harmonię japońskich domów i przestrzeni. W ten sposób doszło do fuzji, połączenia skandynawskiej przytulności i bliskości, z japońskim umiarem i dążeniem do minimalizmu. Powstaje nowy nurt – Japandi. Wnętrza stają się więc naturalne – nie chodzi jedynie o meble i dodatki, ale również obecność roślin i przestrzeni.

 

W myśli tych zmian i poszukiwań bliskości z naturą zaprojektowaliśmy nową kolekcję Kalatina. Oparta została na minimalistycznych formach i kształtach – są proste i lekkie, stają się częścią przestrzeni, ale nie próbują jej zdominować. Dzięki neutralnym kolorom, Mokka, Sunset i Olivia wtapiają się w drewno, kamień i zieleń wszechobecnych roślin. Kryształy Kalatina tworzą w ten sposób harmonię, nie tylko w naszych wnętrzach, ale również w czasie spotkań z najbliższymi. Są współczesną interpretacją kryształów, skierowaną dla tych z Państwa, którzy pragnął ograniczać ilość bodźców, otaczać się naturą i spokojem.

 

Kolekcja Iris natomiast mimo wyrazistego i przyciągającego uwagę zdobienia, staje się częścią przestrzeni za sprawą harmonijnego układu i geometrii, którą możemy odnaleźć w naszych wnętrzach. Bardzo wyraźnie łączy w sobie tradycyjne techniki szlifierstwa ze współczesnymi oczekiwaniami oraz potrzebą prostoty. Obecność kryształów z kolekcji Iris jest zauważalna, czy to w formie dodatków do wnętrz czy zastawy na naszym stole, jednak produkty z tej serii nie przytłaczają i dają przestrzeń. Dzięki temu idealnie wpisują się w styl Japandi oraz niezwykle popularny styl skandynawski, stając się naturalnym i lekkim dodatkiem.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.