Świat pekalla

Świat Pekalla

Witaj w świecie szkła kryształowego, świecie którego początki sięgają roku 1984, świecie w którym szlifujemy emocje, nadając wyjątkowy kształt Twojej codzienności. Zostań z nami, a dalsza historia niech się toczy…

Historia

Nasza historia zaczyna się od marzenia... Marzenia o tym, aby tworzyć coś wyjątkowego, aby rozbudzać w ludziach miłość do piękna, aby pokazywać, że każda codzienność może zostać wypełniona blaskiem kryształu...

Manufaktura

To marzenie przywiodło nas do miejsca, w którym znajdujemy się teraz, dumni z tego co udało nam się już osiągnąć, pełni oczekiwania na to, co jeszcze przed nami.Bo marzenia nadal są obok nas, tak jak wazon, w którym co roku, od ponad 50 lat rozkwitają kwiaty.

Kunszt

Najważniejsza była i jest technika, pozwalająca na ręczne wykonywanie, obrabianie i szlifowanie kryształów w taki sposób aby były zgodne z tradycjami na których wzrastali najwięksi szlifierze.

Wartości

Nasze fundamenty to nie tylko tradycyjne szlify i dokładne wykonanie, to nie tylko sprawdzone materiały i dostawcy. To również troska o siebie nawzajem, czułe przeżywanie codzienności, wrażliwość, otwartość i pasja.

Dostawa i Płatności

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Więcej informacji o płatnościach znajdziesz:

Wszystkie produkty przed wysyłką są starannie sprawdzane i odpowiednio zabezpieczane. Każde zamówienie oznakujemy odpowiednią naklejką, dzięki temu jest ono traktowane ze szczególną ostrożnością.

Kryształowe produkty powinny dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jeśli jednak coś się wydarzy, bądź spokojny, transport jest ubezpieczony.

Brak produktów w koszyku.